Przyciągnij klientów, zaciekaw ich interakcją w klikalnym wideo

Sprzedawaj więcej produktów, pozyskuj nowych klientów dzięki personalizacji i interaktywnym pokazaniu produktów lub innych usług w wideo.

Dowiedz się jak
img

Rozkręć swój biznes dzięki wideo nowej generacji

Komunikuj się w języku klienta

Tłumacz video

Automatycznie wyświetlaj film w języku ojczystym odbiorców. Wykorzystaj narzędzia tłumaczące AI do transkrypcji i tłumaczenia treści wideo na ponad 70 języków.

Generuj napisy

Dodatkowo, dzięki automatycznie generowanym napisom zmniejszysz bariery zrozumienia i zmaksymalizujesz zasięg swoich usług, produktów czy innych czynności.

Przykuj uwagę klienta

Twórz interakcje

Poprowadź swoich klientów interaktywną ścieżką sprzedaży, dając im wybór treści, większej edukacji produktu lub usługi, by doprowadzić ich do zamierzonego celu - sprzedaży.

Daj wybór

Prosty w użyciu, intuicyjny edytor wideo, działający na zasadzie “przeciągnij i upuść” pozwala na łatwe tworzenie ciekawych treści interaktywnych, wciągając klientów w doświadczenie produktu czy usługi.

Dostarczaj spersonalizowanych doświadczeń

Personalizowane treści to klucz do sukcesu

Bądź tam, gdzie są Twoi klienci. Dopasuj komunikację do ich indywidualnych potrzeb, budując personalizowaną relację, możesz szybko reagować na ich potrzeby.

Indywidualizacja treści

Twórz unikalne materiały wideo w oparciu o statystyki. Wybrany kontekst, dane, ścieżkę, by zapewnić klientowi dopasowaną interakcję między Wami. Wiedza o potrzebach i upodobaniach klienta, to droga do sukcesu.

Poznaj nowe funkcjonalności wideo:

Wzmocnione wideo o:

1. Autotłumaczenie wideo
2. Menu rozdziałów wideo
3. Interaktywne przyciski

Tekst, styl i przyciski również dodaliśmy sami.

Jak to działa…

1. Twórz

Do kreacji wideo możesz wykorzystać własne zdjęcia lub filmy, skorzystać z naszych szablonów albo użyć Google Slide, by przekształcić prezentację w ciekawy interaktywny film.

2. Personalizuj

Użyj imienia klienta, wiedzę jakie produkty go interesują i stwórz dla niego film z animacją tekstu, obrazkami, dodaj hot spoty, czy pop-upy i wyślij go mailem do klienta. Dodatkowo możesz wykorzystać i przeformatować ten film do mediów społecznościowych.

3. Interakcja

Buduj historię w nieograniczonych ilościach ścieżek interaktywnych - tym przykujesz jego uwagę i zbudujesz relację ze swoimi klientami.

4. Statystyki

Mierz odsłony, ścieżki którymi podąża klient, interakcję i wiele więcej za pomocą prostego podpięcia kodu z twojej strony www

5. Tłumacz

Daj możliwość klientom na całym świecie zrozumieć Twój biznes, dzięki automatycznemu tłumaczeniu AI Twoich filmów.

6. Zadziwiaj

Swoich klientów dwukierunkową komunikacją, dając im to czego potrzebują.

Firmy, które kochają naszą pracę

Przypadki użycia

SaaS

Zaangażuj swoich klientów, by eksplorowali i dowiedzieli się więcej o Twoich produktach czy usługach. Zapytaj klientów poprzez interaktywne wideo o ich potrzeby a uzyskasz szybkie odpowiedzi, dzięki temu dostaną spersonalizowaną ofertę. Analizuj, mierz odpowiedzi, ścieżki i rozwijaj swoją markę.

E-commerce

Przyciągaj nowych klientów i dbaj o tych, których już masz. Twórz ciekawe i angażujące personalizowane wideo. Wciągnij klientów w interaktywną wycieczkę, pozwól im doświadczyć produktów, dzięki temu zamienisz widzów w klientów.

SMB

Edukacja połączona z interakcją w klikalnym wideo, odkryje przed klientami najważniejsze aspekty i korzyści Twoich produktów czy usług. Otworzy przed nimi możliwości, wskaże zastosowania i zwiększy wiedzę klientów.

Widziałeś nas w...

Na co czekasz?

Hey, let's talk about videommerce services