Zaciekawiaj klientów klikalnymi filmami w wideo. Pomnażaj je wielokrotnie na dużą skalę

Wykorzystaj wideo, aby sprzedawać więcej produktów, generować nowe leady i zmniejszać churn

Zaufały nam zespoły z...

Zlikwiduj bariery językowe

Pokaż swoje produkty klientom z całego świata, a ich opis - jednym kliknięciem zmienisz na ich ojczysty język ponad 70 krajów na świecie. Gdy klient z zagranicy będzie chciał się dowiedzieć więcej o Twojej firmie czy produktach, automatycznie wyświetli mu się film w jego ojczystym języku. Zawojujesz całym światem!

Konwertuj slajdy na wideo

Zapomnij o kopiowaniu tekstu i wklejaniu go do filmu. Oszczędź czas i skróć proces tworzenia wideo. Zamień swoje Prezentacje Google w edytowalne filmy w kilka sekund. Automatycznie przeniesiemy tekst, style i obrazy do Twojego nowego filmu.

Powiększ zakres uwagi klienta

Przykuj uwagę klienta, przekierowując ją na jego potrzeby. W menu rozdziałów wideo szybko znajdzie informacje, które go interesują. Przedstaw swoją firmę w wideo, to innowacyjne pokazanie strony internetowej ale znacznie szybsze, ciekawsze i skuteczniejsze!

Poznaj nowe funkcjonalności wideo:

Wzmocnione wideo o:

1. Autotłumaczenie wideo
2. Menu rozdziałów wideo
3. Interaktywne przyciski

Tekst, styl i przyciski również dodaliśmy sami.

Edycja wideo w stylu „przeciągnij i upuść”

Możesz stworzyć swoje wideo bez posiadania umiejętności graficznych czy programistycznych, aby zaprojektować komunikację dopasowaną do oczekiwań klienta. Łatwo i skutecznie możesz pokierować uwagą klienta w obszary, które powinny go zainteresować, a Tobie przynieść zysk. Dodawaj i animuj tekst, zdjęcia, hot spoty [w których zawrzesz więcej informacji o produkcie], buttony przekierowujące do karty produktu, muzykę i narrację głosową. Przeformatuj swój film jednym kliknięciem na formaty mediów społecznościowych i zobacz wiele innych opcji.

Zautomatyzuj pracę w firmie

Każdy lubi oglądać seriale, a teraz masz możliwość stworzyć swoją własną opowieść o swoim biznesie. Interaktywne wideo pozwoli Ci na zbudowanie ścieżek [czyli seriali] by przyciągnąć uwagę klientów. Zbuduj lejek sprzedażowy, zaczynając od powitania klienta, przez interaktywne pokazanie produktów, cross selling i up selling. Możliwości są nieskończone, skorzystaj i rozwijaj swój biznes.

Analizuj statystyki

“Jeśli nie możesz tego zmierzyć, nie możesz tego poprawić” - mówił Peter Drucker, jeden z najwybitniejszych myślicieli, wykładowca zarządzania. Dlatego masz możliwość mierzenia ścieżek w wideo, którymi podążają Twoi klienci, ich interakcje, czas oglądania produktu czy bycia na danej stronie, lub jego rezygnacji. Dzięki tym parametrom możesz wprowadzać modyfikacje w wideo, by przynosiło jak najlepsze efekty sprzedażowe.

Ucz przez pokazywanie, ucz się przez działanie

Jako dziecko uczyłeś się obserwując. Nadal masz tę umiejętność, więc dlaczego nie zastosować jej w swojej firmie. Płynnie zaznaczaj i zaznaczaj najważniejsze sekcje, aby dowiedzieć się o nich więcej. Naucz, jak korzystać z Twojego produktu i pozwól swoim klientom uczyć się za pomocą łatwych do wykonania kroków.

Opowiedz swoją historię

Ty najlepiej znasz swój biznes, więc opowiedz o swoich produktach, czy firmie. Możesz nagrać tylko głos albo samego siebie - to będzie najlepsza rekomendacja dla klientów. Bo już wiesz, że do wideo w którym prezentujesz produkty, możesz dołożyć wideo w którym o nich opowiesz.

Personalizuj komunikację z klientem

Znasz imiona swoich klientów, więc wykorzystaj je w komunikacji z nimi. Dodaj imię klienta do dedykowanego dla niego filmu, podłączając w prosty sposób kontakty CRM, newslettery, czy osoby odwiedzające stronę. Zrobi to wrażenie na odbiorcy i umili relacje między Wami.

Na początek za darmo!

Najpierw wypróbuj stworzyć swój film i zobacz jak prosto i intuicyjnie się go robi. A jak uznasz, że już nie możesz się bez niego obyć, to oszczędź do 40% w abonamencie rocznym i korzystaj z asortymentu szablonów, transkrypcji nagrań, tłumaczeń i wielu innych funkcjonalności. Zacznij dwustronną interaktywną komunikację z klientami, a gdy pokochają ten styl, zwiększ abonament i skaluj swoją firmę.

Ile godzin pracy chcesz zaoszczędzić, automatyzując ścieżki klientów dla swojej firmy? Jedynym sposobem, aby się tego dowiedzieć, jest doświadczenie tego na własne oczy.